Dwa słowa

Dwa słowa:

wiele języków
wiele narzędzi
wiele sposobów
wiele pomysłów
wiele kreatywnych głów
wiele nowoczesnych rozwiązań
wiele przestrzeni do zagospodarowania

jeden cel – sprzedaż produktu/usługi/siebie/…
jedna komunikacja [one communication]

 

Kolejne dwa słowa:

Paulina Żmijowska

Kolejne miejsce w świecie online, w którym media poręczają za czyjąś eksperckość. W tym wypadku moją. Lubimy wierzyć, że dostrzegamy ściemę, ale tak nie jest. Podobno natura ekonomii powoduje, że wszyscy wierzą w słowa i nowo odkryte zjawiska. Podobno. Bo zjawiska nie są nowe. Ale autorski sposób ich przedstawienia, próba zrozumienia przekazu i przeniesienia go w codzienną kulturę komunikacyjną już tak.

Od kilku lat zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją, identyfikacją wizualną, content marketingiem i promocją w przestrzeni nowych mediów. Jestem entuzjastką nowych rozwiązań technologicznych w social media i budowania relacji z klientami. Pracowałam przy projektach strategii rozwoju wizerunku firm oraz prywatnych przedsiębiorców, zajmując się także marketingiem B2B w kanale partnerskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w agencjach PR-owych, start-upach oraz przy pracy z podmiotami z zakresu rynku e-commerce i nowych technologii. Prowadzę gościnne wykłady i szkolenia, aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych, gdzie szeroko prezentuję problematykę content marketingu, relacji z mediami i budowania wizerunku w sieci. Jestem autorką licznych publikacji oraz monografii z zakresu nowych mediów i komunikacji. Doktorantka Uniwersytetu Ostrawskiego w Czechach, nauczycielka akademicka (UKSW w Warszawie), założycielka Koła Naukowego Content 3.0.

Miały być dwa słowa. Ale zawsze wychodzi więcej. Jestem ekstrawertyczką.

 

 

 

*Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa i podlegają ustawie o prawach autorskich z dnia 4 lutego 1994 r. [Dz.U. 1994 nr 24 poz.83]. Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów i zdjęć z mojego bloga bez mojej zgody jest zabronione.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij